Race to Wimbledon 2024 by Bergo

I letos, po jednoročním odmlčení jsme pro Vás připravili sérii turnajů pro mládež pod názvem Race to Wimbledon 2024 by Bergo. V rámci letošního ročníku jsme naplánovali celkem 48 turnajů, po osmi v každé kategorii. Termíny jednotlivých turnajů jsme již uveřejnili na IS Čts. Opět se můžete těšit na hodnotné ceny pro vítěze jednotlivých kategoriích v rámci žebříčků jednotlivých Tour v celkové hodnotě 50.000,-Kč v každé Tour a také na možnost výhry zájezdu pro dvě osoby do Wimbledonu 2024 na základě losování 3 výherních žetonů, po jednom v každé věkové kategorii společné pro chlapce a dívky.

Novinkou pro letošní ročník je možnost výhry poukazu na odběr sportovního zboží v hodnotě 30.000,-Kč pro jeden z deseti nejčastěji zastoupených tenisových klubů v rámci Race to Wimbledon 2024 by Bergo a zároveň o nový iPhone 15 pro jednoho z hráčů, který je registrován v klubu, který bude součástí losování o již zmíněných 30.000,-Kč.

Všem klubům bude započítávána účast jednotlivých hráčů na turnajích ve všech šeti Tour-ách dohromady v rámci Race to Wimbledon 2024 by Bergo. Deset klubů, které získají nejvíce účastí na Race to Wimbledon 2024 by Bergo, bude zařazeno do slosování o poukaz na odběr sportovního zboží v hodnotě 30.000,-Kč. Při tomto losování bude v losovacím koši uloženo po jednom výherním žetonu pro každý z deseti nejčastěji zastoupených klubů.

Z těchto deseti klubů bude vylosován jeden výherce z řad hráčů, který vyhraje nový iPhone 15. Při tomto losování bude mít v losovacím koši každý hráč ze jmenovaných klubů tolik žetonů, kolikrát se zúčastní turnajů v rámci Race to Wimbledon 2024 by Bergo. Pro započítání účasti opět platí pravidlo zapojení se do dvouhry i čtyřhry současně na jednom turnaji! Vpřípadě, že hráč během série Race to Wimbledon 2024 by Bergo přestoupí do jiného klubu, bude se veškerá účast hráče započítávat do zisků jeho nového klubu.